Sisaldus

Rehvivahetus fikseeritud hinnaga Tallinnas - kiiresti ja turvaliselt CAREXPERTi töökojas

Autoveljel on rehv juba veljele paigaldatud. Ratta vahetamise eelis on see, et see on üsna lihtne ja väga kiire. Enamiku autode rattaid tuleb vahetada kaks korda aastas- vahetult enne suve ja enne talve. Kui rattad on veel heas korras, võib neid kasutada ka järgmisel hooajal. Head rattad säilitatakse kuni järgmise vahetamiseni.

Meie hind

alates 30€ +km

  • Rehvivahetus

Samasse komplekti kuuluvate rataste kasutamine on alati ohutum

Rataste vahetamisel veenduge, et kasutate täpselt õigeid rattaid, mis on tootja poolt vastava mudeli jaoks ette nähtud. Õige suurus sõltub täpsetest spetsifikatsioonidest. Veljede õiged mõõtmed võib tavaliselt leida sõiduki juhiukse otsaosast. Ainult täpselt sobiva rataste komplekti olemasolul saab autoga ohutult sõita nii suvel kui ka talvel. Kui rattad vahetatakse peale ladustamist on mõistlik neid ka tasakaalustada. Kui seda ei tehta, võib rooliratas järgmisel kiiremal sõidul hakata “värisema”.

Rattad täidavad sõidukil mitmeid ülesandeid:
 > Need annavad mootori ja pidurdusenergia üle maapinnale, võimaldades seeläbi auto käivitada, liikuma panna ja peatada.

> Need võimaldavad autot täpselt juhtida ja seega sõidu ajal suunda muuta.

> Koos šassiiga kompenseerivad rattad ka maapinna ebatasasusi ja tagavad seega mugava sõidu.

Rehvide teenindamiseks pakutavad teenused

Meie hind

alates 30€ +km

  • Rehvivahetus

Millal peaksite talverattaid vahetama?

Seadusandlik regulatsioon kohustab autojuhte kasutama alati teeoludele vastavaid rattaid, st suve- või talverehve. Seadus näeb ette “ilmastikutingimustele sobivad rehvid”. Seaduse kohaselt võib suverehvide asemel kasutada ka talverehve (piisava turvisemustriga), isegi kui nende turvisemuster ei ole suvel talveks optimaalne. Määruse eiramine toob kaasa tõsised trahvid. Seetõttu on soovitatav rattaid vahetada vähemalt kaks korda aastas. Suverehvid vahetamiseks talverehvide vastu on oktoobri keskpaik hea aeg minna töökotta. See tagab veatu ja ohutu rattavahetuse mis tahes liiki.

Millal peaksite vahetama talverehvid suverehvide vastu?

Lihavõttepühade ajal on soovitatav vahetada talverehvid suverehvide vastu.
Tuleb arvestada sellega, et remonditöökojad on sel perioodil väga hõivatud ja aega tuleb broneerida ettenägelikult enne. See säästab aega ja aitab vältida  pettumust. Oma järgmise tasuta vastuvõtu saate broneerida siin kõigest ühe minutiga. 

Meie hind

alates 30€ +km

  • Rehvivahetus

Rehvide vahetamine - kuidas toimub rehvide paigaldamine?

Ratta vahetamiseks asetatakse auto töökojas tõsteplatvormile. Seejärel kasutatakse ratta paigaldamiseks spetsiaalset tööriista. Kõigepealt lõdvendatakse vana ratta kruvid ja seejärel eemaldatakse ettevaatlikult kogu ratas ja paigaldatakse selle asemele uus ratas. Tuleb märkida, et rattad peab paigaldama ja ümber paigutama täpselt vastavalt tootja juhistele ja õiges suunas.

Mis juhtub, kui ratas on valesti paigaldatud?

Kui mutrid on liiga tugevalt kinni tõmmatud, võivad keermed tõsiselt kahjustada. Seejärel lammutatakse äärik ja tekivad sellest tulenevad kulud. Kui kinnitus jääb ratta paigaldamisel liiga lõdvaks, tähendab see tõsist ohutusriski sõidu ajal. Ratas ei ole optimaalselt kinni. Eespool nimetatud ülesandeid ei saa enam korralikult täita ratta abil. Halvimal juhul, näiteks hädapidurduse ajal, võib see kahjustus olla eluohtlik.

Broneeri aeg rattaste vahetamiseks online

Kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid kasutavad rataste paigaldamiseks ainult optimaalselt sobivaid täisrattaid. Rataste paigaldamine ja vahetamine toimub kiiresti, usaldusväärselt ja ohutult. Töökojas toimuval kohtumisel varustatakse teid peagi uute ratastega. Saate igal ajal mugavalt broneerida oma aja meie veebilehel CAREXPERT.EE

Hinnapäring